Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Krasniqi: Mungesa e LDK-së dhe VV-së në seancë është shmangie nga përgjegjësia shtetërore
Krasniqi: Mungesa e LDK-së dhe VV-së në seancë është shmangie nga përgjegjësia shtetërore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë