Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Krasniqi: Në këtë situatë politike, s’jam i interesuar të jem pjesë e kabinetit qeveritar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Krasniqi: Në këtë situatë politike, s’jam i interesuar të jem pjesë e kabinetit qeveritar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Krasniqi: Në këtë situatë politike, s’jam i interesuar të jem pjesë e kabinetit qeveritar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi thotë se nuk është i interesuar të jetë pjesë e kabinetit qeveritar, i cili pritet të formohet së shpejti. Ai në një intervistë për KosovaPress thotë se nuk do të jetë ministër i Arsimit, ashtu siç u raportua dhe se në këtë situatë politike, nuk e ka guximin të marrë përgjegjësi të jetë udhëheqës i ndonjë dikasteri qeveritar.

Kategoritë


0 komente