Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Krejt çfarë tha Thaçi në fjalimin e vet vjetor që nuk e mbajti në Kuvend
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Krejt çfarë tha Thaçi në fjalimin e vet vjetor që nuk e mbajti në Kuvend

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Krejt çfarë tha Thaçi në fjalimin e vet vjetor që nuk e mbajti në Kuvend

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krejt çfarë tha Thaçi në fjalimin e vet vjetor që nuk e mbajti në Kuvend

Kategoritë0 komente