Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryesia e Kuvendit ndryshon qëndrim rreth Demarkacionit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryesia e Kuvendit ndryshon qëndrim rreth Demarkacionit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 140 shikime
 • 140 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe pse Demarkacioni ishte në rendin e ditës, Kryesia e Kuvendit vendosi ndryshe. Këtë veprim e arsyetoi kreu i Kuvendit Kadri Veseli

Kategoritë0 komente