Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Kryhet një operacion i veçantë në Spitalin Amerikan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Kryhet një operacion i veçantë në Spitalin Amerikan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Kryhet një operacion i veçantë në Spitalin Amerikan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një operacion i veçantë dhe për të parën herë në Kosovë, është bërë sot në Spitalin Amerikan në Prishtinë, ku ortopedi austriak, Schummiedhub Guniter ka realizuar intervenimin në krahërorin e një pacienti.

Kategoritë


0 komente