Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova do të respektojë rekomandimet e BE-së për çështjen e hapjes së kufijve me Shqipërinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova do të respektojë rekomandimet e BE-së për çështjen e hapjes së kufijve me Shqipërinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova do të respektojë rekomandimet e BE-së për çështjen e hapjes së kufijve me Shqipërinë

  • E publikuar: Para 1 viti
  • 549 shikime
  • 549 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Kosova do të respektojë rekomandimet e BE-së për çështjen e hapjes së kufijve me Shqipërinë

Kategoritë


0 komente