Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Kur thoni ‘Kosova është Serbi’, mos u habisni kur tjerët thonë Presheva është Kosovë Lindore”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Kur thoni ‘Kosova është Serbi’, mos u habisni kur tjerët thonë Presheva është Kosovë Lindore”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Kur thoni ‘Kosova është Serbi’, mos u habisni kur tjerët thonë Presheva është Kosovë Lindore”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 363 shikime
 • 363 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Kur thoni ‘Kosova është Serbi’, mos u habisni kur tjerët thonë Presheva është Kosovë Lindore”

Kategoritë


0 komente