Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Ftoj qytetarët të shprehin vullnetin e tyre politik përmes votës së tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Ftoj qytetarët të shprehin vullnetin e tyre politik përmes votës së tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Ftoj qytetarët të shprehin vullnetin e tyre politik përmes votës së tyre

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka kryer obligimin për të votuar, si qytetar i Republikës të Kosovës, ku tha se është momenti që shqiptarët të shfrytëzojnë të drejtën e tyre për të shprehur vullnetin e tyre politik.

Kategoritë


0 komente