Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kurti: Gashi bëri gjuajtje delirante
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Gashi bëri gjuajtje delirante

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Gashi bëri gjuajtje delirante

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, tha se gjuajtja me armë e Gashit nuk ishte gjuajtje hir plotë nga tradita, por gjuajtje delirante e një kulture të keqe.

Kategoritë


0 komente