Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Në VV nuk ka ndarje, ka vetëm dorëheqje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Në VV nuk ka ndarje, ka vetëm dorëheqje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Në VV nuk ka ndarje, ka vetëm dorëheqje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vargu i dorëheqjeve të disa prej zyrtarëve me të lartë të Lëvizjes Vetëvendosje, për kryetarin e kësaj partie Albin Kurti, nuk nënkupton ndarje, por janë vetëm dorëheqje nga pozitat përkatëse dhe jo nga programi.

Kategoritë


0 komente