Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Vetëvendosje, shpresa për Vitinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Vetëvendosje, shpresa për Vitinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Vetëvendosje, shpresa për Vitinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje ka hapur fushatën në Viti. E deputeti Albin Kurti tha se kandidati i VV-së për kryetar të Vitisë, Salih Salihu është mundësia ndryshe, e VV është shpresa. Kurti po ashtu theksoi se në Viti ka shumë me tepër gjëra që duhet ndryshuar, se sa që duhet lënë siç janë.

Kategoritë


0 komente