Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kush e bani telashe kryeministrin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kush e bani telashe kryeministrin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kush e bani telashe kryeministrin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj shpesh jep deklarata interesante kur mban konferenca me gazetarë. Edhe sot ai duke I dëgjuar pyetjet e gazetarëve me një moment tha se “po e bëjnë telashe”. “M’qite telashe”, tha Haradinaj kur u pyet për ngjarjet e fundit në Kosovë si dhe për ministrat e tij.

Kategoritë


0 komente