Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kush ishte Stephen Hawking që vdiq në moshën 76 vjeçare?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kush ishte Stephen Hawking që vdiq në moshën 76 vjeçare?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kush ishte Stephen Hawking që vdiq në moshën 76 vjeçare?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 144 shikime
 • 144 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Guximi dhe këmbëngulja e tij së bashku me mendjen brilante dhe humorin e tij, i ka inspiruar njerëzit në tërë botën", shkruan në kumtesën e familjes së tij.

Kategoritë


0 komente