Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Labinot Tahiri dorëzon pasaportën pas dështimit të liberalizimit të vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Labinot Tahiri dorëzon pasaportën pas dështimit të liberalizimit të vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Labinot Tahiri dorëzon pasaportën pas dështimit të liberalizimit të vizave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 89 shikime
 • 89 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Labinot Tahiri dorëzon pasaportën pas dështimit të liberalizimit të vizave

 

Labinot Tahiri pasi kishte premtuar disa herë se në rast të dështimit të liberalizimit nuk do të udhëtonte në Evropë, ai sot ka mbajtur këtë premtim duke dorëzuar pasaportën. Por ai kishte premtuar se do të dorëhiqej edhe nga posti i deputetit.

A do ta mbajë edhe këtë premtim Labi?

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente