Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lansohet “Makerspace” i parë në Gjakovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lansohet “Makerspace” i parë në Gjakovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lansohet “Makerspace” i parë në Gjakovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në gjimnazin “Hajdar Dushi” në Gjakovë në kuadër të programit “Përkrahje e adoleshentëve pas mësimit të rregullt”, u përurua hapësira kreative “Makerspace”, e mbështetur nga USIAD, e cila ka për synim zhvillimin e shkathtësive për punësim dhe ndërmarrësi te të rinjtë.

Kategoritë


0 komente