Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lansohet projekti gjysmë milionësh “Ecofriend-Keep it clean” në veri të Mitrovicës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lansohet projekti gjysmë milionësh “Ecofriend-Keep it clean” në veri të Mitrovicës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lansohet projekti gjysmë milionësh “Ecofriend-Keep it clean” në veri të Mitrovicës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Projekti me sloganin “Ecofriend-Keep it clean” është lansuar sot në veri të Mitrovicës, ndërsa parasheh vendosjen e mbi 150 kontejnerëve me dizajn modern në rreth 30 lokacione të kësaj komune.

Kategoritë


0 komente