Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​LDK në Klinë: Mos t’ia falim asnjë minutë PDK-së dhe Sokol Bashotës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​LDK në Klinë: Mos t’ia falim asnjë minutë PDK-së dhe Sokol Bashotës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​LDK në Klinë: Mos t’ia falim asnjë minutë PDK-së dhe Sokol Bashotës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lidhja Demokratike e Kosovës e meriton fitoren në Klinë dhe ky subjekt politik do të prijë bindshëm karshi partive tjera në zgjedhjet lokale që do të mbahen më 22 tetor.

Kategoritë


0 komente