Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Intervistë me Besnik Lekën, pronari i kompanisë “Leka Lamps”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Intervistë me Besnik Lekën, pronari i kompanisë “Leka Lamps”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Intervistë me Besnik Lekën, pronari i kompanisë “Leka Lamps”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 283 shikime
 • 283 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Intervistë me Besnik Lekën, pronari i kompanisë “Leka Lamps” 

 

Gazeta Insajderi në kuadër të ofrimit të hapësirës reklamuese falas për prodhuesit vendorë ka përzgjedhur edhe kompaninë e teknikës së bardhë “Leka Lamps”, nën pronsinë e Besnik Lekës, me të cilin kemi folur për ndikimin e taksës si dhe për bashkëpunimin me Insajderin.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente