Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Lekaj: Do jem zëri i qytetarëve të Deçanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Lekaj: Do jem zëri i qytetarëve të Deçanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Lekaj: Do jem zëri i qytetarëve të Deçanit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për asamblist në Kuvendin Komunal të Deçanit nga Partia Demokratike e Kosovës, Fadil Lekaj ka premtuar se duke qenë në ulësen e kuvendit komunal do t’i përfaqësoj dinjitetshëm bashkëvendësit e tij.

Kategoritë


0 komente