Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insporti | Qendrim Krasniqi vs Davor Matic
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insporti | Qendrim Krasniqi vs Davor Matic

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insporti | Qendrim Krasniqi vs Davor Matic

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 2,054 shikime
 • 2,054 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lufta e plotë e Qendrim Krasniqit me Davor Maticin në Munih, e zhvilluar më 01 dhjetor.

 

Kategoritë


0 komente