Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Liderët e Luginës i dërgojnë letër BE-së dhe Thaçit, insistojnë të përfshihen në dialog
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Liderët e Luginës i dërgojnë letër BE-së dhe Thaçit, insistojnë të përfshihen në dialog

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Liderët e Luginës i dërgojnë letër BE-së dhe Thaçit, insistojnë të përfshihen në dialog

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente