Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Liderët kosovarë ngushëllojnë popullin amerikan për vdekjen e George H.W. Bushit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Liderët kosovarë ngushëllojnë popullin amerikan për vdekjen e George H.W. Bushit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Liderët kosovarë ngushëllojnë popullin amerikan për vdekjen e George H.W. Bushit

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 173 shikime
 • 173 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente