Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Limaj i hapur për mandatin e kryenegociatorit: Opozita po i hap rrugë Presidentit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj i hapur për mandatin e kryenegociatorit: Opozita po i hap rrugë Presidentit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj i hapur për mandatin e kryenegociatorit: Opozita po i hap rrugë Presidentit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,191 shikime
 • 1,191 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente