Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Limaj thotë se temë kryesore në takimin konsultativ me Mogherinin do të jetë çështja e të pagjeturve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj thotë se temë kryesore në takimin konsultativ me Mogherinin do të jetë çështja e të pagjeturve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj thotë se temë kryesore në takimin konsultativ me Mogherinin do të jetë çështja e të pagjeturve

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 90 shikime
 • 90 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente