Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Limaj: U bëmë bashkë për ndryshimin e Shtimes nga qeverisja 17 vjeçare e një njeriu
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: U bëmë bashkë për ndryshimin e Shtimes nga qeverisja 17 vjeçare e një njeriu

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: U bëmë bashkë për ndryshimin e Shtimes nga qeverisja 17 vjeçare e një njeriu

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i pavarur për kryetar të Komunës së Shtimes, Fatmir Rashiti, ka marrë mbështetjen e plotë nga Nisma për Kosovën në garën e tij për të parin e komunës.

Kategoritë


0 komente