Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lluka i shqetësuar për ikjen e të rinjve në shtetet perëndimore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lluka i shqetësuar për ikjen e të rinjve në shtetet perëndimore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lluka i shqetësuar për ikjen e të rinjve në shtetet perëndimore

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vetëm në tri vitet e fundit rreth 10 mijë qytetarë të Kosovës kanë marrë viza të punës në shtetet perëndimore për një jetë më të mirë.

Kategoritë0 komente