Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lluka: Rrymën e shpenzuar në veri po e paguajnë çdo shtëpi dhe biznes kosovar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lluka: Rrymën e shpenzuar në veri po e paguajnë çdo shtëpi dhe biznes kosovar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lluka: Rrymën e shpenzuar në veri po e paguajnë çdo shtëpi dhe biznes kosovar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pavarësisht përmirësimit në vitet e fundit në sistemin e energjisë , humbjet teknike dhe komerciale të energjisë elektrike janë ende shumë të larta. Kjo humbje, është rreth 32 përqind, por që po i kushton çdo familjeje kosovare.

Kategoritë


0 komente