Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

VV në Mitrovicë filloi takimet mobilizuese për protestën e 29 shtatorit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
VV në Mitrovicë filloi takimet mobilizuese për protestën e 29 shtatorit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

VV në Mitrovicë filloi takimet mobilizuese për protestën e 29 shtatorit

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 141 shikime
 • 141 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

VV në Mitrovicë filloi takimet mobilizuese për protestën e 29 shtatorit

Kategoritë0 komente