Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Matoshi: Kemi 8 zëvendësministra, AKR nuk kërkon më shumë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Matoshi: Kemi 8 zëvendësministra, AKR nuk kërkon më shumë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Matoshi: Kemi 8 zëvendësministra, AKR nuk kërkon më shumë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 119 shikime
 • 119 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Matoshi: Kemi 8 zëvendësministra, AKR nuk kërkon më shumë

Kategoritë


0 komente