Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mbjelljet vjeshtore, 10 mijë hektarë më pak
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbjelljet vjeshtore, 10 mijë hektarë më pak

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbjelljet vjeshtore, 10 mijë hektarë më pak

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Duke marrë parasysh shkallën e lartë të importit që po karakterizohet viteve të fundit, posaçërisht me drithëra në Kosovë, vërehet një interesim më i madh për sektorin e bujqësisë në prodhimtarinë primare.

Kategoritë


0 komente