Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qeveria miraton Kornizën Afatmesme të Shpenzimeve, thotë se është e standardeve të BB-së dhe FMN-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria miraton Kornizën Afatmesme të Shpenzimeve, thotë se është e standardeve të BB-së dhe FMN-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria miraton Kornizën Afatmesme të Shpenzimeve, thotë se është e standardeve të BB-së dhe FMN-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria miraton Kornizën Afatmesme të Shpenzimeve, thotë se është e standardeve të BB-së dhe FMN-së

Kategoritë


0 komente