Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Më vjen keq për do intelektualë që kanë ikë prej lufte, e kanë këqyrë luftën me dylbi b***prapë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Më vjen keq për do intelektualë që kanë ikë prej lufte, e kanë këqyrë luftën me dylbi b***prapë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Më vjen keq për do intelektualë që kanë ikë prej lufte, e kanë këqyrë luftën me dylbi b***prapë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,670 shikime
 • 4,670 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Më vjen keq për do intelektualë që kanë ikë prej lufte, m'kanë lanë vetë, e kanë këqyrë luftën me dylbi b***prapë”

  0 komente