Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Memli Krasniqi: Partitë tjera kanë traumë nga fitoret e PDK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Memli Krasniqi: Partitë tjera kanë traumë nga fitoret e PDK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 22:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Memli Krasniqi: Partitë tjera kanë traumë nga fitoret e PDK-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka thënë se shprehja “kontrabandim i deputetëve”, është një shprehje përmes së cilës partitë politike po i nënçmojnë deputetët që i kanë pasur në listë. Për më shumë: http://telegra.fi/yzqa5n

Kategoritë


0 komente