Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Memory - Film artistik
Memory - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 18:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Memory - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 19,053 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një plak me Alzaimer,  nuk arrinë të gjejë rrugën e kthimit për në shtëpi në një ditë të ftohtë dimri.

Regjia: Ilirjan Himaj
Skenari: Ilirjan Himaj
Ne role: Xhevat Qorraj, Igballe Qena, Selmon Lokaj, Avdulla Gjikokaj, Besim Ajeti, Agron Shala
Produksioni: DatFilm & DeraFilm

Kategoritë


8 komente


0/500