Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Njëri nga ata
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njëri nga ata

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 30:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njëri nga ata

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 10,700 shikime
 • 10,700 shikime
 • 0 shikues
 • 5
 • 5
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjisor: Ilirjan Himaj Producent: Ilirjan Himaj Aktorë: Shkëlqim Islami, Agron Shala, Doresa Rexha Përshkrim i filmit: Fati në çantën e një postieri. Ai nis misionin më të rëndësishëm të jetës së tij. Pasi arrin në një vendbanim jo të zakontë, postieri kërkon personin me katër gishta për t'ia dhënë porosinë. Fati i tij dhe e kaluara e banorëve gjendetn në çantën e tij.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente