Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Me mujt me bo, e kishim bo

40,378 shikime

Ballafaqimi i ideve të përsonazhit kryesor me realitetin, është tema e cila trajtohet e përmbledhur brenda 26 minutave. Si i tillë është padyshim i mbushur me situata komike që shfaqin problematikat e artistëve për realizimin e ideve që kanë. Artistët në Kosovë ballafaqohen me probleme të ndryshme por në hierarkinë e problematikave qëndrojnë mundësitë financiare. 

Shfaq më shumë

Në rolet kryesore: Besnik Krapi, Besart Sllamniku
Regjia: Genc Berisha

Alternate Text
Film artistik
  • Film artistik
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat