Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mendime Të Zgjedhura #1
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mendime Të Zgjedhura #1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 54:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mendime Të Zgjedhura #1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

MENDIME TE ZGJEDHURA – të shkurtëra nga intervistat e bëra në emisionin “ Bisedë me Studiues” me Diplomatin dhe publicistin Z. Abdi Baleta, Prof. Dr. Milazim Krasniqi, Prof Dr Hysanedin Feraj, Prof. Dr. Nexhmedin Spahiu ,Prof. Ergys Mërtiri. Prof. Dr. Ali Pajaziti, Prof Dr. Musa Limani dhe Prof. Dr. Riza Smaka.

Kategoritë


0 komente