Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mërgimtarët, edhe pse përballen me pritje të gjata në Merdare, nuk preferojnë pikëkalimet tjera
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mërgimtarët, edhe pse përballen me pritje të gjata në Merdare, nuk preferojnë pikëkalimet tjera

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mërgimtarët, edhe pse përballen me pritje të gjata në Merdare, nuk preferojnë pikëkalimet tjera

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 1,275 shikime
 • 1,275 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente