Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Kisha nuk përton t’i bashkohet lutjeve për shpirtin e një atdhetari që ideal e kishte lirinë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Kisha nuk përton t’i bashkohet lutjeve për shpirtin e një atdhetari që ideal e kishte lirinë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Kisha nuk përton t’i bashkohet lutjeve për shpirtin e një atdhetari që ideal e kishte lirinë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 169 shikime
 • 169 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Kisha nuk përton t’i bashkohet lutjeve për shpirtin e një atdhetari që ideal e kishte lirinë”

Kategoritë


0 komente