Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Millaku: Aktakuza për veteranët do të plotësohet dhe dërgohet në gjykatë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Millaku: Aktakuza për veteranët do të plotësohet dhe dërgohet në gjykatë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Millaku: Aktakuza për veteranët do të plotësohet dhe dërgohet në gjykatë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Reshat Millaku, ka hedhur dyshime mbi cilësinë e aktakuzës së ish kolegut të tij, Elez Blakaj lidhur me veteranët që kanë fituar statusin kundërligjshëm, duke thënë se ka një numër lëshimesh, por do të plotësohet dhe dërgohet në gjykatë.

Kategoritë


0 komente