Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Millosheva bëhet me qendër të re të mjekësisë familjare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Millosheva bëhet me qendër të re të mjekësisë familjare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Millosheva bëhet me qendër të re të mjekësisë familjare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në fshatin Milloshevë të komunës së Obiliqit sot u përurua Qendra e Mjekësisë Familjare, donacion nga Kuvajti në bashkëfinancim me Komunën e Obiliqit si dhe në bashkëpunim me organizatën jo qeveritare “Qëndresa Kosovare”.

Kategoritë


0 komente