Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ministri Bytyçi shpërndau dhurata për fëmijët e SOS Fshatit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri Bytyçi shpërndau dhurata për fëmijët e SOS Fshatit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri Bytyçi shpërndau dhurata për fëmijët e SOS Fshatit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyçi, në kuadër të festës së Vitit të Ri, vizitoi sot qendrën e SOS fshatit në Prishtinë, me ç’rast shpërndau dhurata modeste për fëmijët e kësaj qendre.

Kategoritë


0 komente