Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ministri Lekaj: S’do të ketë penallti nga ‘Bechtel Enka’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministri Lekaj: S’do të ketë penallti nga ‘Bechtel Enka’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministri Lekaj: S’do të ketë penallti nga ‘Bechtel Enka’

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Kosovës nuk rrezikon të marrë asnjë penallti nga konsorciumi “Bechtel Enka” për vonimin e alokimit të mjeteve te kjo kompani, pasi sipas ministrit të Infrastrukturës rishikimi i buxhetit do të ndodhë shumë shpejt.

Kategoritë


0 komente