Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ministrisë e Komunës iu deshën rreth 3 vjet që të nisin punimet për palestrën në Zhegër, po shkojnë ngadalë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministrisë e Komunës iu deshën rreth 3 vjet që të nisin punimet për palestrën në Zhegër, po shkojnë ngadalë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministrisë e Komunës iu deshën rreth 3 vjet që të nisin punimet për palestrën në Zhegër, po shkojnë ngadalë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 340 shikime
 • 340 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente