Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mirkoviq: Veriu i Mitrovicës, pjesë e kriminalizuar ku e dija se do të ketë viktimë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mirkoviq: Veriu i Mitrovicës, pjesë e kriminalizuar ku e dija se do të ketë viktimë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mirkoviq: Veriu i Mitrovicës, pjesë e kriminalizuar ku e dija se do të ketë viktimë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kam parandjerë që do të ketë viktima në veri të Mitrovicës, në këtë pjesë të kriminalizuar të Kosovës, e cila është fuqishëm e lidhur ngushtë me Beogradin, sepse shumica e tyre janë në SNS. Edhe Oliveri këtë e ka parandjerë, prandaj pati thënë se “ka mbetur vetëm edhe të më vrasin”. Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq mi ka borxh 600.000 euro. Kurse, në Serbi jetohet më keq se ndonjëherë më parë dhe mentorët e Vuçiqit tentuan të më vrasin mua dhe familjen time, jam i rrezikuar”. Kështu ka thënë në një intervistë ekskluzive për KosovaPress, ish-deputeti i Parlamentit të Serbisë, Sasha Mirkoviq, i cili ka shpalosur qëndrimet e tij rreth gjendjes së përgjithshme aktuale në Serbi dhe presidentit të saj, Aleksandar Vuçiq.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente