Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mbi 200 vërejtje me shkrim për mosrespektim të orarit të punës në QKUK
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbi 200 vërejtje me shkrim për mosrespektim të orarit të punës në QKUK

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbi 200 vërejtje me shkrim për mosrespektim të orarit të punës në QKUK

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 168 shikime
 • 168 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 200 vërejtje me shkrim për mosrespektim të orarit të punës në QKUK

Kategoritë


0 komente