Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mungesa e librave po shkakton vështirësi në mësimdhënie
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mungesa e librave po shkakton vështirësi në mësimdhënie

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mungesa e librave po shkakton vështirësi në mësimdhënie

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Janë bërë gati një muaj nga fillimi i viti shkollor për vitin 2017/2018, mirëpo nxënësit e klasave të gjashta dhe të nënta ende nuk janë pajisur me të gjitha librat dhe kjo po shkakton vështirësi në procesin mësimor.

Kategoritë


0 komente