Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mustafa: Kjo Qeveri do ta sjellë Kosovën në bankrot, LDK do të marrë bëjë mocion
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: Kjo Qeveri do ta sjellë Kosovën në bankrot, LDK do të marrë bëjë mocion

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: Kjo Qeveri do ta sjellë Kosovën në bankrot, LDK do të marrë bëjë mocion

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 217 shikime
 • 217 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mustafa: Kjo Qeveri do ta sjellë Kosovën në bankrot, LDK do të marrë bëjë mocion

Kategoritë


0 komente