Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mustafa: LDK ka qenë pjesë e të gjitha proceseve shtetformuese, por dialogu me Serbinë, nuk është shtetformues
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: LDK ka qenë pjesë e të gjitha proceseve shtetformuese, por dialogu me Serbinë, nuk është shtetformues

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: LDK ka qenë pjesë e të gjitha proceseve shtetformuese, por dialogu me Serbinë, nuk është shtetformues

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  1 koment