Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nagavci kërkon që mësimdhënësve pensionistë t'u paguhen pagat jubilare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nagavci kërkon që mësimdhënësve pensionistë t'u paguhen pagat jubilare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nagavci kërkon që mësimdhënësve pensionistë t'u paguhen pagat jubilare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Arbërie Nagavci, në një konferencë për media, ka adresuar çështjen e mos respektimit të kontratës kolektive të arsimit, të nënshkruar në prill të vitit të kaluar në mes të ish ministrit të Arsimit dhe kryetarit të SBASHK-ut , gjegjësisht neni 35 pika 8 dhe 9 të cilat kanë të bëjnë me pagesën e pagave jubilare dhe tri pagat përcjellëse, për mësimdhënësit e pensionuar.

Kategoritë


0 komente